25.06.2017

Wyniki Open

Wyniki Open – 4 BIEG O ZDUNOWSKIEGO KAFLA 2017

 

W kategorii Open Kobiet:
1. Paulina Walczak z Krotoszyna (KS Krotosz Krotoszyn)
2. Debora Kubeczak ze Zdun
3. Bogumiła Tanaś z Cieszkowa (KS Krotosz Krotoszyn)

W kategorii Open Mężczyzn:
1. Bartosz Pawlaczyk ze Zdun (MKS Parasol Wrocław)
2. Tomasz Owczarek z Cieszkowa (KS Krotosz Krotoszyn)
3. Krzysztof Maciejewski z Krotoszyna (KS Krotosz Krotoszyn)

W kategorii kobiet M16:
1. Monika Jadczak z Krotoszyna (Rodzinka)
2. Julia Kocel ze Zdun
3. Justyna Szmolke z Krotoszyna

W kategorii kobiet K30:
1. Iwona Plucińska ze Zdun (OSP Zduny/Biego o Zdunowskiego Kafla)
2. Aneta Malec z Krotoszyna
3. Dorota Migaj z Sulmierzyc

W kategorii kobiet 40+:
1. Monika Ratajek ze Zdun
2. Agnieszka Płuciennik z Podgaja (Janikowo na Sportowo)
3. Agnieszka Połomska z Ostrzeszowa (Aktywny Ostrzeszów)

W kategorii mężczyzn M16:
1. Grzegorz Rogala z Odolanowa (KS Maraton Ostrów Wlkp.)
2. Sebastian Bański z Kamiennej Góry (Sudeckie Wycieczki Biegowe)
3. Mikołaj Mazurek z Pogorzeli

W kategorii mężczyzn M30:
1. Karol Mroczkowski z Lutogniewa (KS Krotosz Krotoszyn)
2. Jarosław Kalak z Krotoszyna (KS Krotosz Krotoszyn)
3. Tomasz Kowal ze Zdun (LKS ISKRA Jaszkowa)

W kategorii mężczyzn M40:
1. Paweł Kubinka ze Szkaradowa
2. Ziemowit Folcik z Wrocławia (Night Runners Wrocław)
3. Paweł Dzikowski z Krotoszyna.

W kategorii mężczyzn M50+
1. Czesław Sienkiewicz z Krotoszyna (KS Krotosz Krotoszyn)
2. Piotr Uciechowski z Tarchałów Wielkich (LZS Tarchalanka)
3. Marian Świtoń z Bukownicy (Bukownica Biega)

Najszybsze kobiety w gminie Zduny:
1. Debora Kubeczak ze Zdun
2. Iwona Plucińska ze Zdun (OSP Zduny/Biego o Zdunowskiego Kafla)
3. Monika Ratajek ze Zdun

Najszybsi mężczyźni z gminy Zduny:
1. Bartosz Pawlaczyk ze Zdun (MKS Parasol Wrocław)
2. Tomasz Kowal ze Zdun (LKS ISKRA Jaszkowa)
3. Błażej Zimmermann ze Zdun (KS Krotosz Krotoszyn)

Najstarszy zawodnik z gminy Zduny: Mirosław Karwik ze Zdun

Najstarsza zawodniczka z gminy Zduny: Wioleta Szyrner ze Zdun




Powrót